Par fondu

Imanta Ziedoņa fonds Viegli dibināts 2010. gada pavasarī, lai īstenotu Fonda patronam dzejniekam Imantam Ziedonim (1933–2013) tuvu misiju: "Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties."

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā. Lai to sasniegtu, Fonda uzdevums ir veicināt Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos, veidot un atbalstīt radošas, neparastas idejas, kā arī sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

Fonds Viegli darbojas vairākos virzienos – izdod grāmatas un mūziku, rūpējas par Ziedoņa muzeju, darbojas kultūrizglītībā caur izglītības gaitu Ziedoņa klase, vēsta par lielu cilvēku domām platformā Radiožurnāls un veido Vilhelma Purvīša māju-muzeju.

Fonda dibinātāji
Andris Čeksters, Ants Grende, Didzis Rāgs, Eva Johansone, Ēvalds Gaušis, Ināra Polmane, Inga Ulmane, Jānis Holšteins-Upmanis, Māra Upmane-Holšteine, Māris Saukāns, Renārs Kaupers, Žanete Grende.

Fonda padome
Žanete Grende (padomes priekšsēdētaja), Inga Ulmane, Andris Čeksters, Māra Upmane-Holšteine, Eva Johansone, Ināra Polmane.

Fonda valde
Ants Grende, Jānis Holšteins-Upmanis, Renārs Kaupers, Maija Rutka, Ance Anna Caune

Plašāk par fonda Viegli mērķiem iespējams uzzināt:

Fonda Viegli finanšu dati:

Fonds Viegli nepārtraukti meklē cilvēkus, kas ir gatavi ar savu darbu vai līdzekļiem palīdzēt fonda mērķu īstenošanai. Sazinies ar mums, ja vēlies iesaistīties un palīdzēt!