"Ziedoņa klases" konference 19.10.2021

Imanta Ziedoņa fonda Viegli izglītības iniciatīva Ziedoņa klase aicina skolotājus uz personības izaugsmes konferenci Skolotājs ir Personība. Konference notiks š. g. 19. oktobrī kultūras pilī Ziemeļblāzma, kā arī attālināti. Konferences mērķis ir iedvesmot un veicināt izglītības nozares darbinieku personības attīstību. Konferences pieteikuma forma atrodama ŠEIT 

Konferencē ar lekciju uzstāsies Satversmes tiesas priekšsēdētāja Sanita Osipova, radio un televīzijas personība Baiba Sipeniece-Gavare un dokumentālo filmu režisors Sandijs Semjonovs. Radošās darbnīcas vadīs dažādu jomu profesionāļi - improvizators, Dzīvesprieka skolas veidotājs Kaspars Breidaks, klīniskā psiholoģe Kristīne Balode, Draugiem Group runasvīrs, komunikācijas speciālists Jānis Palkavnieks un izaugsmes trenere Linda Saulīte. "Skolotājiem un izglītības nozarei kopumā pagājušais mācību gads bija izaicinājumiem pilns. Esam sagatavojuši "vitamīnu devu", lai kopīgi iedvesmotos, mācītos, attīstītu mūsu personības stāju un vairotu laimes hormonus. Konferences programmu veidojām tā, lai uzaicinātie viesi uzrunātu visu priekšmetu skolotājus un pirmsskolas izglītības iestāžu darbiniekus," tā par konferences programmu stāsta Ziedoņa klases vadītāja Elizabete Pavlovska.

Lai atbalstītu skolotājus, veicinātu viņu personības attīstību un produktivitāti darba vietā, Ziedoņa klase 2019. gada rudenī uzsāka ikmēneša sarunu ciklu Skolotājs ir Personība, kas šobrīd notiek katru mēnesi gan video tiešraižu veidā, gan klātienē, Rīgā. "Mūsu ikmēneša sarunas ar dažādām personībām ir kļuvušas par iemīļotu tradīciju skolotājiem no visas Latvijas. Pēc veiksmīgi aizvadītas konferences pagājušajā gadā nolēmām, ka ne tikai turpināsim rīkot ikmēneša sarunu vakarus, bet arī konferenci katru gadu rudenī," turpina Elizabete Pavlovska. Konferencē izskanēs tēmas, kuras būs aktuālas jebkurai personībai neatkarīgi no vecuma un dzīvesvietas. Lektori un radošo darbnīcu vadītāji runās par mūsdienīgu komunikāciju, savstarpēju cieņu, cilvēka seksualitāti, drosmi, improvizāciju dzīvē un došanos nezināmajā.

Konference būs pieejama personām ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, un personas apliecinošu dokumentu. Dalības maksa konferencē izglītības nozares darbiniekiem:

- klātienes apmeklējumam 33 EUR;

- attālināti 13 EUR.

Dalības maksa citiem interesentiem:

- klātienes apmeklējumam 70 EUR;

- attālināti 25 EUR.

Plašāka informācija par visām Ziedoņa klases aktivitātēm un konferenci sociālajos tīklos Facebook un Instagram.