Rīdzinieku svētdienas Sporta 2 kvartālā

Rīdzinieku svētdienas Sporta 2 kvartālā

Imanta Ziedoņa fonda Viegli iniciatīva izglītībā Ziedoņa klase kopā ar Latvijas vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv aicina ģimenes uz Rīdzinieku svētdienām 19. un 26. jūlijā Sporta 2 kvartālā, Rīgā. Ģimenēm ar bērniem būs iespēja no plkst. 11.00 līdz pat plkst. 14.00 piedalīties dažādās radošās un izglītojošās aktivitātēs.

Rīdzinieku svētdienas ir ģimenēm paredzēta notikumu programma, kas vecākiem un bērniem dos iespēju jēgpilni pavadīt laiku divās jūlija svētdienās. “Sadarbība ar Latvijas vecāku organizāciju mums ir ļoti svarīga. Laimīgi vecāki ir laimīgas ģimenes sākums. Mēs vēlamies iedvesmot vecākus un bērnus ar dažādām radošajām darbnīcām, spēlēm un jēgpilnām sarunām par ģimenes piederību pilsētai,” stāsta Ziedoņa klases vadītāja Elizabete Pavlovska. 

Ikviens pasākuma viesis varēs spēlēt foto orientēšanās spēli, kura ļaus iepazīt radošo Sporta 2 kvartālu. Savukārt sadarbībā ar Kartupeļu Lauka Radio notiks prāta spēles visai ģimenei un auduma maisiņu apgleznošana ar kartupeļiem. Organizācijas Mammamuntetiem.lv komanda aicinās apmeklētājus piedalīties vasaras plenērā un mazuļu pirmo glezniņu veidošanā, izmantojot bērniem draudzīgas krāsas. Pasākumā būs pieejams arī atpūtas un bērnu pārtīšanas stūrītis.

 

Plašāka informācija par pasākumiem Ziedoņa klases Facebook lapā. Visas Rīdzinieku svētdienas norises ģimenēm pieejamas bez maksas. Projekts līdzfinansēts Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.