Noslēguma koncerti Viss skaidri redzams

Noslēguma koncerti       Viss skaidri redzams

Un viss tik skaidri redzams šaipusē.  Un viss tik skaidri redzams otrā pusē.

/Imants Ziedonis/

 

Fonda Viegli reģionālajos koncertos izskanēja skaistākās fonda dziesmas no albumiem: ViegliVakars.Pietura.Jasmīns un Loks paliek vaļā. Uzstāsies mūziķi, kuri piedalījušies visu trīs albumu ierakstā - Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) kopā ar Vidzemes kamerorķestri, kā arī fonda Viegli draugi un atbalstītāji. Mūziķu sastāvs katrā koncertā var bija mainīgs, taču atmosfēra bija neaprakstāmi silta.

“Visus šos astoņus gadus, kopš fonds Viegli rīko koncertsērijas decembrī, esam saņēmuši neskaitāmus ielūgumus paviesoties koncertzālēs arī ārpus Rīgas. Mēs ilgi gaidījām īsto brīdi, lai iepriecinātu klausītājus reģionos un nu tas mirklis ir klāt! Esmu laimīgs, ka klausītāji Rēzeknē, Cēsīs un Liepājā dzirdēs mūsu dziesmas tik krāšņā skanējumā – kopā ar Vidzemes kamerorķestri,” tā pirms koncertiem stāsta viens no fonda Viegli dibinātājiem, Imanta Ziedoņa muzeja radošais direktors un koncertu Viss skaidri redzams režisors, mūziķis Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora).

 


Paldies ERGO par atbalstu koncertu norisei!


Koncerti “Viss skaidri redzams“ ir daļa no Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” kultūras un neformālās izglītības projekta “Ziedoņa bāka” paredzētajām aktivitātēm, kas realizēts ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas  atbalstu. Granta līguma NR 235222/SU0000073.