Kuldīgā, Ventas upes krastā, netālu no platākā ūdenskrituma Eiropā, ir kartupeļu lauks, kur aug kulturāli kartupeļi. Kartupeļu lauks Kuldīgā apliecina Imanta Ziedoņa pārlaicīgo literāro darbu Kurzemīte, kas ir Imanta Ziedoņa fonda Viegli un Ziedoņa muzeja redzeslokā turpmākos gadus. Kulturāli kartupeļi ir ne tāpēc, ka kartupelis ir trešā nozīmīgākā augu kultūra pasaules lauksaimniecībā, bet šie kartupeļi atšķiras no pārējiem savas sugas brāļiem ar to, ka tie aug, klausoties radio - Kartupeļu Lauka Radio (KLR).
Imanta Ziedoņa muzejs kopā ar fondu Viegli iedzīvina Imanta Ziedoņa vērtības par cilvēkiem un kultūru ar KLR palīdzību. KLR ir medijs stāstiem un izklaidei, kas radīts, lai atskaņotu labu mūziku kartupeļiem, ziņotu par svarīgāko Latvijas kultūras dzīvē, raidītu izcilu cilvēku vērtīgas domas, meklētu skaistāko no Latvijas dotā un palīdzētu tam parādīties. 

Fonda Viegli mūziķi un draugi sociālajos medijos aizsākuši akciju #esklausosKLR, kas mudina ikvienu ieslēgt KLR un izbaudīt jaundzimušā radio saturu ikvienam!
Lejupielādē KLR arī mobilajās lietotnēs:
Android lietotājiem: https://ej.uz/AndroidKLR
iOS lietotājiem: https://ej.uz/iOSKLR