Ziedoņa klase iegūst balvu Kilograms kultūras 2019

Ziedoņa klase iegūst balvu Kilograms kultūras 2019

Sestdien, 15. februārī, Latvijas Televīzijā noritēja sabiedrisko mediju nozīmīgākais notikums kultūrā – balvas Kilograms kultūras 2019 pasniegšanas ceremonija. Aizvadītā kultūras gada spilgtākie notikumi un procesi tika apbalvoti deviņās kategorijās. Imanta Ziedoņa fonda Viegli izniciatīva izglītībā Ziedoņa klase ieguva balvu kategorijā Pārsteigums, par izlaušanās izstabām Blēņas un pasakas, kas atrodas Rīgā, Sporta 2 kvartālā.

 

Ziedoņa klases vadītāja Elizabete Pavlovska pateicības runā pauda neslēptu saviļņojumu par to, ka šajā apbalvojumā un sabiedrībā kopumā ir ievērota kultūrizglītība. Viņa pateicās skolotājiem un skolēniem, kuri izlaušanās istabu apmeklējuši. "Paldies, protams, Imantam Ziedonim, kurš pateica mums priekšā, ka ir jāļaujas provokācijai jeb pārsteigumam," runas noslēgumā sacīja Pavlovska.

 

Fonda Viegli komanda izsaka vidziļāko pateicību visiem draugiem un atbalstītājiem par šīs kultūrizglītības nodarbības izveidi. Īpašs paldies ALTUM sociālās uzņēmējdarbības programmai, Labklājības ministrijai un ziedotājam Arnim Riekstiņam. Paldies Kristapam Auzānam par meistarīgu spēles dizainu un Renāte Bāliņai par spēles māksliniecisko veikumu.

 

Kultūrizglītības nodarbīubām ziedoņa klasē var pieteikties rakstot uz ziedonaklase@fondsviegli.lv vai zvanot uz +371 26935526!

VIDEO