Spēļu ceturtdienas kopā ar Ziedoņa klasi

Spēļu ceturtdienas kopā ar Ziedoņa klasi

Imanta Ziedoņa fonda Viegli iniciatīva izglītībā Ziedoņa klase aicina bērnus un jauniešus trīs jūlija ceturtdienu pēcpusdienas pavadīt radoši un aktīvi Sporta 2 kvartālā, Rīgā. Bērniem un jauniešiem 9., 16. un 23. jūlijā būs iespēja no plkst. 14.00 līdz pat plkst. 17.00 pavadīt laiku radošās darbnīcās, piedalīties prāta spēlēs un citās interesantās nodarbēs.

“Esam patiesi priecīgi, ka šovasar esam atraduši veidu, kā tikties ar jauniešiem klātienē, lai skolēnu brīvlaikā jēgpilni pavadītu laiku. Priecājamies, ka mūsu draugi gan Kartupeļu Lauka Radio komanda, gan aktīvais jaunietis Kristaps Kravalis no PlayPotential iesaistījušies aktivitāšu izstrādē”, pauž Ziedoņa klases vadītāja Elizabete Pavlovska.

Ziedoņa klase ikvienam dos iespēju pārliecināties par savām loģikas spējām, izlaužoties no izbraukuma izlaušanās spēles Blēņas un pasakas. Iesildīt prātu un pārbaudīt zināšanas par dažādām tēmām varēs piedaloties prāta spēlēs, kā arī sadarbībā ar spēļu aktivitāšu veidotājiem no PlayPotential.lv ikviens varēs iepazīt dažādu spēļu veidus. Fonda Viegli Kartupeļu Lauka Radio komanda vadīs radošās darbnīcas auduma maisiņa gatavošanā un piedāvās apgleznot arī līdzi paņemtos auduma maisiņus. Par pasākumu atmosfēru rūpēsies dīdžejs Artūrs Pudāns un spēļu ceturtdienu organizatori sola arī kādu muzikālu pārsteigumu, lai vēl vairāk iepriecinātu tos bērnus un jauniešus, kuri vasaras brīvlaiku pavada Rīgā.

Pasākuma programma:

Komandas uzsāk Ziedoņa klase izbraukuma izlaušanās lādes plkst. 14.00, 15.00 un 16.00;

Prāta spēles plkst. 14.00 un 15.30;

Foto orientēšanās, PlayPotential.lv, Kartupeļu Lauka Radio aktivitātes nepārtraukti no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00!

Par radošu atmosfēru parūpēsies DJ Artūrs Pudāns.

Visas spēļu ceturtdienas norises jauniešiem pieejamas bez maksas. Projekts īstenots ar Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.
Plašāka informācija par spēļu ceturtdienām atrodama Ziedoņa klases Facebook lapā