Fonda "Viegli" koncerts "Viss skaidri redzams" Cēsis

Fonda

Un viss tik skaidri redzams šaipusē.  Un viss tik skaidri redzams otrā pusē.

/Imants Ziedonis/Koncertos skanēs skaistākās fonda Viegli dziesmas no albumiem: Viegli, Vakars.Pietura.Jasmīns un Loks paliek vaļā. Uzstāsies mūziķi, kuri piedalījušies visu trīs albumu ierakstā - Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) kopā ar Vidzemes kamerorķestri, kā arī fonda Viegli draugi un atbalstītāji. Mūziķu sastāvs katrā koncertā var būt mainīgs.

Imanta Ziedoņa fonda Viegli koncerts Viss skaidri redzams

Kad? 2019. gada 17. februārī 

Kur? Vidzemes koncertzālē Cēsis

Cikos? 18:00 (Ieeja 1 stundu pirms koncerta sākuma)

Koncerta ilgums: aptuveni 1 stunda un 45 minūtes

Vecuma ierobežojumi: Bērniem līdz 7 gadu vecumam,neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieejas biļete nav jāpērk. 

Biļešu cenas: Biļešu cena 19€. Ģimenes biļete 2 pieaugušajiem un 2 bērniem (vecumā no 7-12 gadiem) – 41 Eiro. (ierobežotā skaitā, stāvvietu zonā)


Organizē: Imanta Ziedoņa fonds Viegli

Atgādinām, ka visi pasākumā gūtie ieņēmumi tiks ieguldīti Imanta Ziedoņa fonds Viegli un Imanta Ziedoņa muzeja mērķu īstenošanai.

Paldies ERGO par atbalstu koncertu norisei!

 

PIRKT BIĻETI

 

Koncerti “Viss skaidri redzams“ ir daļa no Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” kultūras un neformālās izglītības projekta “Ziedoņa bāka” paredzētajām aktivitātēm, kas realizēts ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas  atbalstu. Granta līguma NR 235222/SU0000073.