Latvijas Pasts organizē jau trešo pastmarku dizaina konkursu, taču pirmoreiz, sadarbojoties ar Imanta Ziedoņa fondu Viegli, tajā definēta noteikta tēma - asociācijas par izcilo dzejnieku un publicistu Imantu Ziedoni. No 21.oktobra līdz 3.novembrim ikviens interesents interneta vietnē http://jaunapastmarka.lv aicināts iesūtīt savu pastmarkas dizaina skici par I.Ziedoņa tēmu - ilustrāciju dzejai, pasakām, prozai vai radošas un neparastas idejas saistībā ar dzejnieku un viņa darbiem. Populārāko dizainu noteiks publisks balsojums internetā ar sociālo tīklu starpniecību, un to izmantos reālas pastmarkas izveidē, kas 2014.gadā tiks nodrukāta 300 000 eksemplāru tirāžā.

Konkursā var piedalīties gan fiziskas, gan juridiskas personas. Visus iesniegtos darbus sākotnēji vērtēs žūrija, kuras sastāvā ir fonda Viegli pārstāve Māra Upmane - Holšteine, komponists Raimonds Tiguls, reklāmas eksperts Armands Leitis un Latvijas Pasta Filatēlijas departamenta direktors Edmunds Bebrišs. 5.novembrī žūrijas izvēlētie darbi tiks nodoti publiskam balsojumam - izmantojot sociālo tīklu twitter, facebook un draugiem kontus, lietotāji varēs nobalsot par savu iecienītāko pastmarku interneta vietnē http://jaunapastmarka.lv.

Pastmarka, kas iegūs lielāko balsu skaitu, 2014.gada sākumā tiks nodrukāta 300 000 eksemplāru tirāžā. Pastmarkas nominālvērtība būs 0,50, un tā atbilst vienkāršas vēstules nosūtīšanas izmaksām Latvijas teritorijā.